Constans – pionier na krajowym rynku w dziedzinie produkcji elektrycznych płyt grzejnych i inkubatorów do kompleksowego dogrzewania stanowisk legowiskowych dla prosiąt.

Bazując wyłącznie na autorskich projektach i technologii produkcji firma od 16-tu lat skutecznie zaspakaja oczekiwania najbardziej wymagających hodowców.

firma

 

Constans sukcesywnie wprowadza na rynek nowe typy płyt grzejnych i inkubatorów z przeznaczeniem dla hodowli zróżnicowanych parametrami mocy, powierzchni grzejnej oraz kształtami dostosowanymi do istniejących typów kojców porodowych. Szczególnie wielką uwagę przykładamy do takich walorów użytkowych naszych produktów jak: bezpieczeństwo, funkcjonalność i trwałość oraz energooszczędność. Z powodzeniem prezentujemy nasze produkty na regionalnych i międzynarodowych wystawach rolniczych. Wielką satysfakcję przynoszą nam przyznane nagrody i wyróżnienia, ale szczególnie cenimy sobie zadowolenie i pozytywną opinię użytkowników naszych produktów. Bogata wiedza i znajomość hodowli, wsparta doświadczeniem praktycznym pozwala nam być partnerem i wiarygodnym doradcą naszych klientów.

Dzięki współpracy z naszą firmą wielu hodowców trzody chlewnej rozwiązało w sposób skuteczny i trwały problem dogrzewania prosiąt - odnosząc przy tym wymierne korzyści produkcyjne oraz ponad 50% oszczędność energii elektrycznej.

Zapraszam do współpracy